Keresés

Részletes keresés

Ugrik.Borbála Creative Commons License 2018-12-31 20:58:24 76

Földre köpnek aztán belehemperegnek, hogy elmenjen róluk a disznószag.

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-31 20:56:41 75

Lehet, hogy ő a nyálon lőtt lány?

A hozzászólás:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018-12-31 20:55:21 73

Nem tehet róla, sok a nyála:)

Előzmény:
panthera nera Creative Commons License 2018-12-31 20:08:49 68

fideszestől, liberálttól mindig csak köpni kell....

 

 

Mert? Itt van a szerelem?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!