Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2018-12-31 19:19:21 63

van aki kilo krumpli van aki száraztészta én előre akarok legalább egy kicsit részesülni a lopásbol lobbyzásbol. Csak mert politikusban nincs bizalom. 

A hozzászólás:
Aurelius Respectus Creative Commons License 2018-12-31 18:55:09 62

Igazad van, meg kell kérni az árát, kár hogy ők ingyenesen képzelik el ezt, mert szerintük a hülyék ingyen is megteszik, akkor meg minek fizetnének :) 

Előzmény:
panthera nera Creative Commons License 2018-12-31 18:50:08 60

ezzel a nickkel nem is nagyon kapnám meg, mert lejárattam magam vele mindkét oldali tutkáknál. 

 

A 3 000 az csak a liberáltaké mert csórók és loserek.

 

A fityiszeseké 5 000 volt, de most inkább 8 000 mertők tudnak lopni.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!