|
|
|
|
 |
panthera nera
2018-12-31 19:19:21
|
63
|
van aki kilo krumpli van aki száraztészta én előre akarok legalább egy kicsit részesülni a lopásbol lobbyzásbol. Csak mert politikusban nincs bizalom. |
|
A hozzászólás:
 |
Aurelius Respectus
2018-12-31 18:55:09
|
62
|
Igazad van, meg kell kérni az árát, kár hogy ők ingyenesen képzelik el ezt, mert szerintük a hülyék ingyen is megteszik, akkor meg minek fizetnének :) |
|
Előzmény:
 |
panthera nera
2018-12-31 18:50:08
|
60
|
ezzel a nickkel nem is nagyon kapnám meg, mert lejárattam magam vele mindkét oldali tutkáknál.
A 3 000 az csak a liberáltaké mert csórók és loserek.
A fityiszeseké 5 000 volt, de most inkább 8 000 mertők tudnak lopni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|