|
|
|
|
 |
panthera nera
2018-12-31 19:22:07
|
64
|
Akkor a Falusé, most a Bangónéé.
Az akkor volt,
a 2018-as dij pedig a Bangóné-Hadházy-Ágica trojkát illeti.
és szerintem ez nemcsak a balliberális oldalnak tetszik, hanem egy egész ország röhögött végre osztatlanul.
|
|
A hozzászólás:
 |
vásárhelyi lendület
2018-12-31 18:53:37
|
61
|
Legutóbb a Falus féle videjóra mondták azt ballibék, hogy zseniális. |
|
Előzmény:
 |
Nem azt mondták, Feri!
2018-12-31 18:45:38
|
57
|
Ez a büdöcs valami, a szokásosnál is aljasabb magyarellenes okádékkal váltotta meg az örökös tagsági igazolványát a Spinoza Házba.
Nyilván nem fogja megreszkírozni a visszavonását. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|