Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2018-12-31 19:22:07 64

Akkor a Falusé, most a Bangónéé.

 

Az akkor volt,

 

a 2018-as dij pedig a Bangóné-Hadházy-Ágica trojkát illeti.  

 

 

és szerintem ez nemcsak a balliberális oldalnak tetszik, hanem egy egész ország röhögött végre osztatlanul.

 

 

A hozzászólás:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018-12-31 18:53:37 61

Legutóbb a Falus féle videjóra mondták azt ballibék, hogy zseniális.

Előzmény:
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018-12-31 18:45:38 57

Ez a büdöcs valami, a szokásosnál is aljasabb magyarellenes okádékkal váltotta meg az örökös tagsági igazolványát a Spinoza Házba.

 

Nyilván nem fogja megreszkírozni a visszavonását.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!