|
|
|
|
 |
panthera nera
2018-12-31 18:50:08
|
60
|
ezzel a nickkel nem is nagyon kapnám meg, mert lejárattam magam vele mindkét oldali tutkáknál.
A 3 000 az csak a liberáltaké mert csórók és loserek.
A fityiszeseké 5 000 volt, de most inkább 8 000 mertők tudnak lopni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Aurelius Respectus
2018-12-31 18:48:06
|
59
|
Neked nem sikerült, ha jól látom, még a 3000 eurós bérkommentelői fizetést sem kaptad meg :) |
|
Előzmény:
 |
panthera nera
2018-12-31 18:45:30
|
56
|
Aki irigyli:
1. tanuljon meg kapcsolatokat épiteni
2. vagy vonyitson a forumon
Az első a jobb megoldás
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|