Nekem nincsenek illúzióim.
A szabdságot választom.
Asszisztálni a mocsok belapátolásahoz a nappaliba nem akarok.
Szurkolni félkegyelmű ellenzéknek a szargurigatáshoz meg végképp nincs hangulatom.
Van még szépnek ígérkező 10-15 évem.
Ezt biztosan nem egy diktatúrában fogom leélni.
Sajnos a Kétfarkúak (még) nem birnak azzal a súllyal, h rendszerváltsanak ..., és azt kivárni, h a sör ingyen legyen, meg eljöjjön az örök élet + 20 év, már nincs türelmem.
A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.
Aki nem ezt éli meg, az vélhetően egy olyan nyáj tagja, ahol 🙈🙉🙊 a divat.
Ez már nem az én mAGYARORSZÁGOM. |