Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2018-12-31 18:42:59 54

gyülölködjön itt, különben az utcán fog lövöldözni és/vagy a gyerekeit fogja verni, de mindez a te bünöd lesz. A polforum propagandára és gyülölködésra valo.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-31 18:41:42 52

Vissza se gyere,  forumrol is leszakadhatsz,  gyulolkodj masutt. 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-31 13:46:13 -

Nekem nincsenek illúzióim.

A szabdságot választom.

Asszisztálni a mocsok belapátolásahoz a nappaliba nem akarok.

Szurkolni félkegyelmű ellenzéknek a szargurigatáshoz meg végképp nincs hangulatom.

Van még szépnek ígérkező 10-15 évem.

Ezt biztosan nem egy diktatúrában fogom leélni.

 

Sajnos a Kétfarkúak (még) nem birnak azzal a súllyal, h rendszerváltsanak ..., és azt kivárni, h a sör ingyen legyen, meg eljöjjön az örök élet + 20 év, már nincs türelmem.

 

A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.

 

Aki nem ezt éli meg, az vélhetően egy olyan nyáj tagja, ahol 🙈🙉🙊 a divat.

 

Ez már nem az én mAGYARORSZÁGOM.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!