Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-31 18:42:26 53

A bölcsek azt mondják, hogy a lelki bajok okozzák a testieket.

 

 

Viszont a szellemileg visszamaradottak relatíve ellenállóbbak, úgyhogy mégis van némi esélye a topiknyitónak:)))

A hozzászólás:
ELŐRE! Creative Commons License 2018-12-31 18:35:45 50

A bölcsek azt mondják, hogy a lelki bajok okozzák a testieket. Úgyhogy ennyi gyűlölettel a lelkedben túl optimstának tűnik az a 10-15 év!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-31 13:46:13 -

Nekem nincsenek illúzióim.

A szabdságot választom.

Asszisztálni a mocsok belapátolásahoz a nappaliba nem akarok.

Szurkolni félkegyelmű ellenzéknek a szargurigatáshoz meg végképp nincs hangulatom.

Van még szépnek ígérkező 10-15 évem.

Ezt biztosan nem egy diktatúrában fogom leélni.

 

Sajnos a Kétfarkúak (még) nem birnak azzal a súllyal, h rendszerváltsanak ..., és azt kivárni, h a sör ingyen legyen, meg eljöjjön az örök élet + 20 év, már nincs türelmem.

 

A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.

 

Aki nem ezt éli meg, az vélhetően egy olyan nyáj tagja, ahol 🙈🙉🙊 a divat.

 

Ez már nem az én mAGYARORSZÁGOM.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!