Keresés

Részletes keresés

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2018-12-31 17:13:46 41

Pedig azt olvastam a minap itt a fórumon, hogy Ausztria olyannyira fejlett ország, hogy ezer év múlva sem fogjuk utolérni, Bécs pedig minden újság szerint a világ legélhetőbb városa.

A hozzászólás:
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018-12-31 17:11:28 40

Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!

 

Deeee....

Legalább Marseille-ig vagy Lutonig kellene eljutniuk, hogy fullban élvezhessék a nyugat nyújtotta szabadságot, és nem olyan egyszerű hazajönni se...

 

 

Előzmény:
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2018-12-31 17:03:02 39

Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!

 

Ajánlom a telekocsit vagy valami hasonló szolgáltatást a migránsjelöltnek, esetleg a stoppolást. Vagy forduljon vonatjegyért a Migration Aidhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!