|
|
|
|
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2018-12-31 17:13:46
|
41
|
Pedig azt olvastam a minap itt a fórumon, hogy Ausztria olyannyira fejlett ország, hogy ezer év múlva sem fogjuk utolérni, Bécs pedig minden újság szerint a világ legélhetőbb városa. |
|
A hozzászólás:
 |
tejet iszok és pipázok
2018-12-31 17:11:28
|
40
|
Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!
Deeee....
Legalább Marseille-ig vagy Lutonig kellene eljutniuk, hogy fullban élvezhessék a nyugat nyújtotta szabadságot, és nem olyan egyszerű hazajönni se...
|
|
Előzmény:
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2018-12-31 17:03:02
|
39
|
Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!
Ajánlom a telekocsit vagy valami hasonló szolgáltatást a migránsjelöltnek, esetleg a stoppolást. Vagy forduljon vonatjegyért a Migration Aidhez. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|