|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-31 18:30:42
|
47
|
Ti tudjátok, hogy ez melyik reteknek a fikája? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
The Lazy SwordFish
2018-12-31 16:41:12
|
36
|
Az után a gyűlölködés után, amit csináltok, nem csoda, ha egy munkahelyen én pl a magadfajtával sose dolgoznék, inkább felmondanék, ez igaz. Nem csoda, ha nálatok hasonlók történnek.
Vagy ha ilyen emberek gyűlölködnének a környezetemben, el is költöznék. Ha csak szomszédokról van szó.
De a családok nálunk ilyen miatt nem szakadnak szét. Maximum ti robbantjátok szét a tieiteket.
Ezért nem akarnak téged a lányaid látni. Nem azért, mert az Együttre szavaztál, hanem mert egy sötét gyűlölködő figura vagy, akit a békében nyugiban élni akaró normálisak nem tudnak elvselni. Szerencse, hogy csak itt a fórumon vagy jelen, online, így csak itt kell beszólogatnom neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|