Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-31 18:30:42 47

Ti tudjátok, hogy ez melyik reteknek a fikája?

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2018-12-31 17:02:08 38

10x10 pont! :) 

 

 

Előzmény:
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018-12-31 16:41:12 36

Az után a gyűlölködés után, amit csináltok, nem csoda, ha egy munkahelyen én pl a magadfajtával sose
dolgoznék, inkább felmondanék, ez igaz. Nem csoda, ha nálatok hasonlók történnek.

 

 

 

Vagy ha ilyen emberek gyűlölködnének a környezetemben, el is költöznék. Ha csak szomszédokról van szó.

 

 

 

 

De a családok nálunk ilyen miatt nem szakadnak szét.  Maximum ti robbantjátok szét a tieiteket.

 

 

 

Ezért nem akarnak téged a lányaid látni. Nem azért, mert az Együttre szavaztál, hanem mert
egy sötét gyűlölködő figura vagy, akit a békében nyugiban élni akaró normálisak nem tudnak
elvselni. Szerencse, hogy csak itt a fórumon vagy jelen, online, így csak itt kell beszólogatnom neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!