Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:07:21 136

Nagy igazságaid vannak.

 

Teny, nem láttok ki viktorviktor s.ggéből!

 

De megkérdeznélek:hány muzulmán települt be ide az elmúlt éveben, mióta a narancsültetvény kormányoz? És azelőtt?

Vagy mesélj azokról az arabokról, keletiekről, oroszokról, ukránokról, akiknek a gazdát adott jópénzért útlevelet a junijjoba!

 

A.nemi identitás az nem egy olyan valami, ami már eleve itt van?

Azokat úgy hozzák be csomagba rejtve?

 

Ha te ebben a posványban jól érzed magad, akkor kedves egészségedre, maradj, és minden bihepi!

Én meg inkább elmegyek a komcsi-ballib Angliába.

ELŐRE! Creative Commons License 2018-12-31 18:39:44 51

+1

 

BÚÉK!

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2018-12-31 17:03:02 39

Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!

 

Ajánlom a telekocsit vagy valami hasonló szolgáltatást a migránsjelöltnek, esetleg a stoppolást. Vagy forduljon vonatjegyért a Migration Aidhez.

A hozzászólás:
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018-12-31 16:47:28 37

Ez már nem az én mAGYARORSZÁGOM.

 

Ahogy elnézlek, sose volt az.

 

Világpolárként valószínűleg BÁRHOL MÁSHOL boldogabban élnél.

Mire vársz?

De ha mész, vigyél még magaddal pár hozzád hasonlót... annyival is többen leszünk.

 

Mi nem érdemlünk meg benneteket.

Mi Orbán seggéből nem látjuk világosan, hogy miért egy tőzsdei spekuláns útmutatásai szerint kellene muzulmánokkal meg 73 nemi identitással teletömni az országot.

 

De a ti szellemi fölényetekkel valószínűleg nem lesz probléma beilleszkedni a fejlett liberális demokrácia nyújtotta színes forgatagba, ahol már fő értéknek számítanak a lángba boruló fővárosok, a betontömbökkel hiába védett karácsonyi vásárok, késelések, tömeges nemi erőszakok, a kamaszok nemváltó műtétei, és más számunkra felfoghatalan jelei a haladásnak és a korlátlan szabadságnak.

 

Menjetek, menjetek, vissza se nézzetek.

 

Mi meg majd éjszakánként lucskosra zokogjuk a párnáinkat, hogy nem becsültünk meg benneteket idejében, és most itt maradtunk magunkra a bőgatyánkkal meg a barackpálinkákkal.

 

De legalább ti boldogok lesztek !!!!

 

Ha akarod, gyűjtést is indíthatunk a repülőjegyre egy szép és boldog világba a számotokra !!!

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-31 13:46:13 -

Nekem nincsenek illúzióim.

A szabdságot választom.

Asszisztálni a mocsok belapátolásahoz a nappaliba nem akarok.

Szurkolni félkegyelmű ellenzéknek a szargurigatáshoz meg végképp nincs hangulatom.

Van még szépnek ígérkező 10-15 évem.

Ezt biztosan nem egy diktatúrában fogom leélni.

 

Sajnos a Kétfarkúak (még) nem birnak azzal a súllyal, h rendszerváltsanak ..., és azt kivárni, h a sör ingyen legyen, meg eljöjjön az örök élet + 20 év, már nincs türelmem.

 

A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.

 

Aki nem ezt éli meg, az vélhetően egy olyan nyáj tagja, ahol 🙈🙉🙊 a divat.

 

Ez már nem az én mAGYARORSZÁGOM.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!