Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2018-12-31 17:02:08 38

10x10 pont! :) 

 

 

A hozzászólás:
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018-12-31 16:41:12 36

Az után a gyűlölködés után, amit csináltok, nem csoda, ha egy munkahelyen én pl a magadfajtával sose
dolgoznék, inkább felmondanék, ez igaz. Nem csoda, ha nálatok hasonlók történnek.

 

 

 

Vagy ha ilyen emberek gyűlölködnének a környezetemben, el is költöznék. Ha csak szomszédokról van szó.

 

 

 

 

De a családok nálunk ilyen miatt nem szakadnak szét.  Maximum ti robbantjátok szét a tieiteket.

 

 

 

Ezért nem akarnak téged a lányaid látni. Nem azért, mert az Együttre szavaztál, hanem mert
egy sötét gyűlölködő figura vagy, akit a békében nyugiban élni akaró normálisak nem tudnak
elvselni. Szerencse, hogy csak itt a fórumon vagy jelen, online, így csak itt kell beszólogatnom neked.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-31 16:16:41 29

Te az en családomról semmit sem tudsz. Szádra ne vedd őket! Otthon sepregess!!

Tehát ne általánosíts birka!!

Már 14ben jellemző volt, h a választasok után, h családi-baráti körök estek szét. Munkahelyeken szelektálódtak csoportok. Társasházakban lettek ellenségek 10-en éves szomszédok!!

Ismerek olyan sportolót, aki pártállása miatt igazolt másik egyesületbe. Nem megye Vlll-as gyeprúgó!!

 

Bmg, neked egy igaz, realitást tükröző betűd nincs!

Menj, es.vonyíts a békemeneten, ott bizonyára homlokon csokol majd bájerzsóti, de ez legyen a legnahyobb örömöd az eletben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!