|
|
|
|
 |
vásárhelyi lendület
2018-12-31 16:03:28
|
28
|
Annyira közkedvelt, hogy mindkét családi tábor kért belőle:)) |
|
 |
szamtanmertanfizikap
2018-12-31 15:21:46
|
24
|
És még jó , ha csak felezi és nem negyedeli, mint Szent István királyunk Koppányt! |
|
A hozzászólás:
 |
szamtanmertanfizikap
2018-12-31 15:20:35
|
23
|
Mindig kettőn áll a vásár!
Lehet, hogy a családja felezi őt! |
|
Előzmény:
 |
vásárhelyi lendület
2018-12-31 13:51:08
|
1
|
A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.
Aki politikai okból felezi a családját, az egy debil fasz. Megérdemli, hogy feleződjön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|