Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018-12-31 16:03:28 28

Annyira közkedvelt, hogy mindkét családi tábor kért belőle:))

szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2018-12-31 15:21:46 24

És még jó , ha csak felezi és nem negyedeli, mint Szent István királyunk Koppányt!

A hozzászólás:
szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2018-12-31 15:20:35 23

Mindig kettőn áll a vásár!

Lehet, hogy a családja felezi őt!

Előzmény:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018-12-31 13:51:08 1

A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.

 

 

 

 

Aki politikai okból felezi a családját, az egy debil fasz. Megérdemli, hogy feleződjön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!