Keresés

Részletes keresés

haromegesztizennegy Creative Commons License 2018-12-31 09:41:45 3928

Ez egy tipikusan olyan kérdés, amire semelyik témában nem lehet jó választ adni. Mi neked a jó család? Milyen keretméreten? Hol laksz?

(Szombathelyről el elmész Záhonyba ha ott "jók"?)

A hozzászólás:
heric Creative Commons License 2018-12-30 18:21:12 3926

Sziasztok lenne még egy kérdésem .

 

10db méh családot szeretnék vásárolni , kérdésem tudnátok elérhetőséget adni akiknél jó méh családok vannak .

Akár kaptárral együtt is .

 

Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!