|
|
|
|
 |
haromegesztizennegy
2018-12-31 09:41:45
|
3928
|
Ez egy tipikusan olyan kérdés, amire semelyik témában nem lehet jó választ adni. Mi neked a jó család? Milyen keretméreten? Hol laksz?
(Szombathelyről el elmész Záhonyba ha ott "jók"?) |
|
A hozzászólás:
 |
heric
2018-12-30 18:21:12
|
3926
|
Sziasztok lenne még egy kérdésem .
10db méh családot szeretnék vásárolni , kérdésem tudnátok elérhetőséget adni akiknél jó méh családok vannak .
Akár kaptárral együtt is .
Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|