Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-12-30 17:44:10 3924

Már a tied a konténer/kaptárak? Ha még nem, én nem venném meg, mert elég, ha csak egy kis helyen nem sikerült kiégetni, akár 30 évig is vissza tud fertözni, mivel a nyúlós baktériuma olyan tokot von maga köré, ami ellen nem hat semmilyen vegyszer, semmilyen környezeti hatás (fagy, UV-sugárzás, tartós nedvesség) sem. Ha még a tied, akkor vagy gyorsan passzold el, vagy használd el tüzelönek.

Meg lehet persze kisérelni, kérdés, hogy megéri-e? Szerintem (és ez szigorúan magánvélemény) nem.

A hozzászólás:
heric Creative Commons License 2018-12-30 17:27:12 3922

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek , van egy üres méhes konténer ami valaha fertőzött méhek voltak .

A méheket hivatalosan elégették és a konténert a kaptárakkal együtt lefertőtlenítették kiégették .

Kérdésem fel lehet használni az ilyen kaptárakat .????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!