|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-12-30 17:44:10
|
3924
|
Már a tied a konténer/kaptárak? Ha még nem, én nem venném meg, mert elég, ha csak egy kis helyen nem sikerült kiégetni, akár 30 évig is vissza tud fertözni, mivel a nyúlós baktériuma olyan tokot von maga köré, ami ellen nem hat semmilyen vegyszer, semmilyen környezeti hatás (fagy, UV-sugárzás, tartós nedvesség) sem. Ha még a tied, akkor vagy gyorsan passzold el, vagy használd el tüzelönek.
Meg lehet persze kisérelni, kérdés, hogy megéri-e? Szerintem (és ez szigorúan magánvélemény) nem. |
|
A hozzászólás:
 |
heric
2018-12-30 17:27:12
|
3922
|
Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek , van egy üres méhes konténer ami valaha fertőzött méhek voltak .
A méheket hivatalosan elégették és a konténert a kaptárakkal együtt lefertőtlenítették kiégették .
Kérdésem fel lehet használni az ilyen kaptárakat .???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|