|
|
|
|
 |
japipapi
2019-01-01 13:54:10
|
22628
|
Szia!
Az éteres szabályzás nagyon idelyemúlt technológia. Ha, keltetni szándékozol, talált itt bőven technikát. Potom áron kapható pl. az eBay-on is, pár száz Ft, nem nagyon érdemes kitalálni, amit már kitaláltak. Javaslom használd a keresőt. |
|
A hozzászólás:
 |
Zs.emu
2018-12-30 15:06:39
|
22627
|
Szép napot. Kellemes ünnepeket
Most, böngészgettem mai nap a netet. Étermembránt keresek, s a google felhozta az index.hu oldalt ezzel kapcsolatban. S, így találtam rá itt, az étermembránra. Igaz, hogy már igen csak régi a bejegyzés 2009.05.28-as. amit ezzel kapcsolatban felraktál. Szükségem lenne étermembránra, ennyi év távlatában is tudnál esetleg segíteni, ezzel kapcsolatban? Mert, hogy akkor írtad tudsz szerezni.
Előre is köszönöm.
Szép napot. üdv. Zsolt
|
|
Előzmény:
 |
gyula.uw
2009-05-28 21:16:22
|
2118
|
Helló sziasztok .. Van étermembrámom meg ha kel valakinek tudok is szerezni amennyi kel:-)  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|