Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2018-12-30 14:44:48 983

Ez neked nem lesz jó. Azt hiszem, nekik csak CRI=80 van.

Pósi83 Creative Commons License 2018-12-29 16:46:44 982

Az lemaradt hogy 110°-os sugárzási szöge lenne a spotnak. Bár a 8W-os az csak 38°-os van. de az már lehet nagyon koncentrált (?)

A hozzászólás:
Pósi83 Creative Commons License 2018-12-29 16:41:40 981

Sziasztok!

 

Nappali-konyhába akarok mennyezeti fűtés-hűtés mellé led spotokat beépíteni. 41m2 a helyiség (6x6.9m) és 30 db spot kerülne beépítésre. A spotok 1.1m-es kiosztással lennének. Mekkora teljesítményű LED kellene ehhez? 6W / 7W / 8W? V-TAC spotokat néztem ki.

 

Köszi előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!