|
|
|
|
 |
Beer Monster
2018-12-30 14:44:48
|
983
|
Ez neked nem lesz jó. Azt hiszem, nekik csak CRI=80 van. |
|
 |
Pósi83
2018-12-29 16:46:44
|
982
|
Az lemaradt hogy 110°-os sugárzási szöge lenne a spotnak. Bár a 8W-os az csak 38°-os van. de az már lehet nagyon koncentrált (?) |
|
A hozzászólás:
 |
Pósi83
2018-12-29 16:41:40
|
981
|
Sziasztok!
Nappali-konyhába akarok mennyezeti fűtés-hűtés mellé led spotokat beépíteni. 41m2 a helyiség (6x6.9m) és 30 db spot kerülne beépítésre. A spotok 1.1m-es kiosztással lennének. Mekkora teljesítményű LED kellene ehhez? 6W / 7W / 8W? V-TAC spotokat néztem ki.
Köszi előre is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|