Keresés

Részletes keresés

BENTA Creative Commons License 2018-12-27 13:53:48 87069

Érdekes az én macskáimat nem igazán érdekli maga  a fa. Egyedül Miuskára kell figyelni, mert ő mániákus cérnaevő és néha lopkod a fáról lamettát. Szerencsére ilyenkor bűnbánó pofával settenkedik a fa körül, mert tudja, hogy nem szabad, így le tudunk csapni a gaz latorra. Volt olyan, hogy 50-60 centi hosszú lamettát is pecáztam mi a fogai közül. Évek óta frissen kikelt búzával terelem el a figyelmét, ami bevált, de nagy ritkán azért elcsábul.

 

Nálunk a görény (Bence) volt anno életveszélyes, mert ő nem csak felmászott, de a vágyott díszeket meg is szerezte. Lehúzta, letépte, akár a fa felborítása árán is. Amíg megvolt Bence, egy szemescsavarhoz volt kikötve a fa csúcsa a plafonon, biztos ami biztos. Azóta nem teszünk törékeny, illetve ehető dolgokat a fára (szaloncukor, habcsók,...).  Sosem lehet tudni.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-12-26 09:48:51 87068

Ezzel a szúrós valamivel lehet játszani, de az íze pocsék!

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018-12-25 15:35:40 87067

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!