Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Hun az ősanyám? Creative Commons License 2018-12-25 01:11:01 68

Legközelebb nem marad belőletek. Mert addig jár a korsó....

Előzmény:
Mr. Limburger Creative Commons License 2018-12-24 19:12:15 49

Ez a kép már egyszer lefutott.

Eredmény?

Ismert.

Legközelebb Szolnok román, Szeged szerb, Pécs horvát, Szombathely osztrák, Veszprém meg szlovák lesz.

Mert addig jár a korsó....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!