Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Herepessy Creative Commons License 2018-12-24 22:39:51 63

Te ugye gondolkodás nélkül igennel szavaznál Magyarország felosztására, balliberális?

Előzmény:
hummel8 Creative Commons License 2018-12-24 22:31:18 61

Hat vegül is ez is egy alternativa... a szombathelyiek biztosan rabolintananak kb 80 %-ban, Veszpremet nem tudom, talan  a fele mondana igent... Pecsieknek lenne tengerpartjuk, az mindig jo.... Szegediek rab...nanak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!