Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
drótbólhajlítottFoxiMaxi Creative Commons License 2018-12-24 18:35:21 46

a fidesz? nem zorbán személyesen?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-24 14:02:55 44

"miért nem pályáztál"

 

Pályázatunk, nyertünk, majd a fidesz elvette a pénzt és a cégünket is. 

De buktak, mert a találmányt elvittük. Így a volt cégünk csak seggtörlésre jó másnak. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!