|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-12-23 16:29:35
|
13759
|
Szúnyogháló nálam is van, de időnként szellőztetni is kell. Arról nem is beszélve, hogy a reggeli kávémat általában az erkélyen iszom meg, és közben átgondolom a napi tennivalókat. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2018-12-23 09:33:54
|
13758
|
Ha találnak valami védett zugot, túlélik. De ez nem baj, a jövő évi poloskanépesség szempontjából elhanyagolható az néhány példány, nekik viszont nagyon nem mindegy, megöljük-e, vagy sem.
Egyébként a szúnyogháló nálunk nagyon bevált, a szobákban nincs poloska, a bejárati ajtón szoktak néha beszökni. Őket kidobom a kertbe, aztán vagy boldogulnak, vagy nem. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-12-23 09:18:17
|
13757
|
Akkor éppen -5 volt, ezért nem hinném, hogy túlélték, bár ki tudja? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|