Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2018-12-23 09:33:54 13758

Ha találnak valami védett zugot, túlélik. De ez nem baj, a jövő évi poloskanépesség szempontjából elhanyagolható az néhány példány, nekik viszont nagyon nem mindegy, megöljük-e, vagy sem.

Egyébként a szúnyogháló nálunk nagyon bevált, a szobákban nincs poloska, a bejárati ajtón szoktak néha beszökni. Őket kidobom a kertbe, aztán vagy boldogulnak, vagy nem.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2018-12-23 09:18:17 13757

Akkor éppen -5 volt, ezért nem hinném, hogy túlélték, bár ki tudja?

Előzmény:
sickamic Creative Commons License 2018-12-23 07:50:29 13756

A talált poloskákat megölöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!