Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-12-23 09:18:17 13757

Akkor éppen -5 volt, ezért nem hinném, hogy túlélték, bár ki tudja?

A hozzászólás:
sickamic Creative Commons License 2018-12-23 07:50:29 13756

A talált poloskákat megölöm.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-12-16 16:49:07 13755

A nagytakarítás során kénytelen voltam rájönni, hogy a lakásom rovarszállodaként is működik. A konyhaablak résében vagy tíz katicabogár lapult. Eleinte azt hittem, már nem élnek, de szép lassan mozgolódni kezdtek, ezért békén hagytam őket. Befejeztem a tisztítást, és az ablak becsukása után húsz perccel már vissza is mentek a telelőhelyükre. A függöny ráncaiban viszont öt-hat poloska lapult, velük nem voltam ilyen kíméletes. Kiszórtam őket az erkélyre, nem érdekel, hogy boldogulnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!