|
|
|
|
 |
panthera nera
2018-12-22 01:52:46
|
39
|
Igy van.
Két választás van:
EU diktál Mo engedelmeskedik, különben gerincrefekteti
EU diktál és Mo-nak népessége és gazdasága arányában beleszolása van a döntésekbe
|
|
A hozzászólás:
 |
franky29
2018-12-22 01:45:11
|
38
|
Lehetni lehet máshol is gyárakat építeni. Csak ez EU olyan szintű függőséget jelent Mo-nak, a német félnek pedig olyan előnyöket, ami ebben a kombinácóban a legelőnyösebb a gyártók és a globalista tulajdonosi kör számára.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-21 22:52:37
|
34
|
Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.
Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|