Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-21 23:52:56 37

Természetesen fontos Orbánnak a pénz, te csak egy bizonyos ideig. Eljöhet(ett volna) az az idő, mikor az EU által szabott korlátok jobban zavarják őt, mint amennyire a pénznek örül.

A hozzászólás:
Cicc Imre Creative Commons License 2018-12-21 22:58:00 35

"Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre"

 

pár éves kampány és elég érett lesz, csak fel kell fűzni sorosra, meg migránsokra. De amíg onnan dől a pénz ész nélkül hülye lesz Viktorka kilépni.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-21 22:52:37 34

Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.

 

Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!