|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-21 23:52:56
|
37
|
Természetesen fontos Orbánnak a pénz, te csak egy bizonyos ideig. Eljöhet(ett volna) az az idő, mikor az EU által szabott korlátok jobban zavarják őt, mint amennyire a pénznek örül. |
|
A hozzászólás:
 |
Cicc Imre
2018-12-21 22:58:00
|
35
|
"Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre"
pár éves kampány és elég érett lesz, csak fel kell fűzni sorosra, meg migránsokra. De amíg onnan dől a pénz ész nélkül hülye lesz Viktorka kilépni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-21 22:52:37
|
34
|
Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.
Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|