Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2018-12-22 01:54:28 40

Nem az a visszatarto erö: az  a visszatarto erö,  hogy az EU gazdasági és katonai nagyhatalom ami körbeveszi az országot.

 

Két lehetőség van:

 

 

Mo. nem szol bele a döntésekbe, de az EU gazdasági és katonai sulyánál fogva diktál

Mo. népessége és gazdasága arányában beleszol az EU döntéseibe.

 

 

franky29 Creative Commons License 2018-12-22 01:45:11 38

Lehetni lehet máshol is gyárakat építeni. Csak ez EU olyan szintű függőséget jelent Mo-nak, a német félnek pedig olyan előnyöket, ami ebben a kombinácóban a legelőnyösebb a gyártók és a globalista tulajdonosi kör számára.

 

Herepessy Creative Commons License 2018-12-21 22:59:01 36

Orbán ráadásul már csak hétfőig van, és jön újra az európai oldal.

Cicc Imre Creative Commons License 2018-12-21 22:58:00 35

"Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre"

 

pár éves kampány és elég érett lesz, csak fel kell fűzni sorosra, meg migránsokra. De amíg onnan dől a pénz ész nélkül hülye lesz Viktorka kilépni.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-21 22:52:37 34

Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.

 

Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében.

Előzmény:
franky29 Creative Commons License 2018-12-21 22:47:47 33

"ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ..."

 

Erről van szó. Ha már így összebútoroztak, egyhamar nem lesz válás.

 

Nekem tetszene a huxit, de erre legközelebb akkor lesz lehetőség, ha bedől az EU centrum. Valamennyi valószínűsége azért ennek is van.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!