|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-21 22:52:37
|
34
|
Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.
Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében. |
|
A hozzászólás:
 |
franky29
2018-12-21 22:47:47
|
33
|
"ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ..."
Erről van szó. Ha már így összebútoroztak, egyhamar nem lesz válás.
Nekem tetszene a huxit, de erre legközelebb akkor lesz lehetőség, ha bedől az EU centrum. Valamennyi valószínűsége azért ennek is van.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-21 19:42:54
|
7
|
Vmi azt súgja, h tavaszra ez a kérdés felerősödik majd, ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|