Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-21 22:52:37 34

Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.

 

Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében.

A hozzászólás:
franky29 Creative Commons License 2018-12-21 22:47:47 33

"ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ..."

 

Erről van szó. Ha már így összebútoroztak, egyhamar nem lesz válás.

 

Nekem tetszene a huxit, de erre legközelebb akkor lesz lehetőség, ha bedől az EU centrum. Valamennyi valószínűsége azért ennek is van.

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-21 19:42:54 7

Vmi azt súgja, h tavaszra ez a kérdés felerősödik majd, ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!