|
|
|
|
 |
franky29
2018-12-21 22:47:47
|
33
|
"ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ..."
Erről van szó. Ha már így összebútoroztak, egyhamar nem lesz válás.
Nekem tetszene a huxit, de erre legközelebb akkor lesz lehetőség, ha bedől az EU centrum. Valamennyi valószínűsége azért ennek is van.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-21 19:42:54
|
7
|
Vmi azt súgja, h tavaszra ez a kérdés felerősödik majd, ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ... |
|
Előzmény:
 |
panthera nera
2018-12-21 19:39:52
|
4
|
A "megsértődés" az nem politikai kategória.
Amennyiben a bennmaradás hasznos éls lrdeke az országnak akkor bennmarad, ha nem akkor vagy szétesik az unio vagy kilép.
Ezt nektek meg kell szavaznotok.
Ha megszavazzátok akkor ,kiléptek, ha nem akkor nem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|