Keresés

Részletes keresés

franky29 Creative Commons License 2018-12-21 22:47:47 33

"ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ..."

 

Erről van szó. Ha már így összebútoroztak, egyhamar nem lesz válás.

 

Nekem tetszene a huxit, de erre legközelebb akkor lesz lehetőség, ha bedől az EU centrum. Valamennyi valószínűsége azért ennek is van.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-21 19:42:54 7

Vmi azt súgja, h tavaszra ez a kérdés felerősödik majd, ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ...

Előzmény:
panthera nera Creative Commons License 2018-12-21 19:39:52 4

A "megsértődés" az nem politikai kategória. 

 

Amennyiben a bennmaradás hasznos éls lrdeke az országnak akkor bennmarad, ha nem akkor vagy szétesik az unio vagy kilép.

 

Ezt nektek meg kell szavaznotok.

 

Ha megszavazzátok akkor ,kiléptek, ha nem akkor nem. 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!