|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-21 19:41:01
|
5
|
Jól megfogtad a lényeget (ismét).
beeeee |
|
 |
panthera nera
2018-12-21 19:37:14
|
3
|
Mert? Tudsz keresni topikokra?
Én most már nem.
Ez sajnos ezsel jár, a fellelhetetlen topikokkal párhuzamosakat nyitunk.
Vannak ökörkék, akik ez miat ostobázzák a forumtársakat.
Ne kövesd őket, hanem inkább nyomd a szarba a fejüket, mert ezt érdemlik.
|
|
A hozzászólás:
 |
The Lazy SwordFish
2018-12-21 19:31:22
|
2
|
Ostoballer, van már vagy 6 topik ebben a témában te meg nyitottál egy h0tediket |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|