|
|
|
|
 |
szenyor Lakatos
2018-12-21 22:14:13
|
31
|
Számomra teljesen irreleváns - az a fontos, hogy a családom EU polgár legyen, és nem az, hogy minden magyar állampolgár. Megoldható? Hát persze! Baj az nekem ha Orbán nem akar EU polgár lenni? Dehogy baj! |
|
 |
panthera nera
2018-12-21 19:39:52
|
4
|
A "megsértődés" az nem politikai kategória.
Amennyiben a bennmaradás hasznos éls lrdeke az országnak akkor bennmarad, ha nem akkor vagy szétesik az unio vagy kilép.
Ezt nektek meg kell szavaznotok.
Ha megszavazzátok akkor ,kiléptek, ha nem akkor nem.
|
|
 |
díplómáss
2018-12-21 19:29:12
|
1
|
szerintem ez a rabszolga-törvény is azért kell neki, hogy a magyarok megutálják a nyugati multikat... a munkadójukat :)
zseni ez a habony :) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|