Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-12-30 17:39:47 3923

Ludányi azt tanította, hogy 1 rész lenolaj és 3-4 rész étolaj keverékével kisütni a kaptár oldalfalát, alját, méghozzá úgy, hogy akkora magas falú tepsi kell, hogy a kaptárelemek kényelmesen beleférjenek, alatta gázzsámoly adja a tüzet, addig benne tartani a forró olajban, amíg sistereg.

Amivel tilos, az bármi ami nem vízbázisú vagy nem lenolajos (nitrohigítós, gombaölö tartalmú, mint a xyladecor volt etc.). Leginkább a lenolajkence használható.

A hozzászólás:
honbandi Creative Commons License 2018-12-20 18:20:38 3921

Sziasztok! Még új vagyok a méhészet terén. Szeretném kérni a tanácsotokat ,kaptár impregnálásnál mit jó használni és milyen arányban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!