|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-12-30 17:39:47
|
3923
|
Ludányi azt tanította, hogy 1 rész lenolaj és 3-4 rész étolaj keverékével kisütni a kaptár oldalfalát, alját, méghozzá úgy, hogy akkora magas falú tepsi kell, hogy a kaptárelemek kényelmesen beleférjenek, alatta gázzsámoly adja a tüzet, addig benne tartani a forró olajban, amíg sistereg.
Amivel tilos, az bármi ami nem vízbázisú vagy nem lenolajos (nitrohigítós, gombaölö tartalmú, mint a xyladecor volt etc.). Leginkább a lenolajkence használható. |
|
A hozzászólás:
 |
honbandi
2018-12-20 18:20:38
|
3921
|
Sziasztok! Még új vagyok a méhészet terén. Szeretném kérni a tanácsotokat ,kaptár impregnálásnál mit jó használni és milyen arányban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|