Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2018-12-21 07:31:36 87065

Tényleg szép! A virágmentő akcióddal egyetértek, néha én is megteszem. Nagyon nem tetszik, amikor élelmiszerboltokban kókadozó virágokat árulnak! Sosem értettem, kinek jó ez?

A hozzászólás:
BENTA Creative Commons License 2018-12-19 10:46:58 87064

Sziasztok!

 

Találtam még egy érdekes karácsonyi kaktuszt. Nem egyenletesen zöld a levele, hanem a pereme sárgás. Nagyon érdekes, bár kicsit viharvert darab (mint minden, amit hazaviszek. István szerint én nem vásárolni, hanem menekíteni járok a virágboltokba.). Viszont a virága nagyon szép. Lefotóztam.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2018-12-11 16:34:33 87060

Szerencsés találkozásod volt a kaktusszal, és a növénynek is szerencséje lesz veled!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!