|
|
|
|
 |
Csimpolya
2018-12-21 07:31:36
|
87065
|
Tényleg szép! A virágmentő akcióddal egyetértek, néha én is megteszem. Nagyon nem tetszik, amikor élelmiszerboltokban kókadozó virágokat árulnak! Sosem értettem, kinek jó ez? |
|
A hozzászólás:
 |
BENTA
2018-12-19 10:46:58
|
87064
|
Sziasztok!
Találtam még egy érdekes karácsonyi kaktuszt. Nem egyenletesen zöld a levele, hanem a pereme sárgás. Nagyon érdekes, bár kicsit viharvert darab (mint minden, amit hazaviszek. István szerint én nem vásárolni, hanem menekíteni járok a virágboltokba.). Viszont a virága nagyon szép. Lefotóztam.
 
|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2018-12-11 16:34:33
|
87060
|
Szerencsés találkozásod volt a kaktusszal, és a növénynek is szerencséje lesz veled! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|