Keresés

Részletes keresés

medve talp Creative Commons License 2018-12-17 21:21:10 58

Magyar üsse a MAGYART?

KBSZTT KCSG!

 

 

Miert lep meg?

 

 

  • Ha a taknyukon és a vérükön kell őket kirángatni, akkor a taknyukon és a vérükön.” Hogy biztosan mindenkinek átmenjen az üzenet, Bayer megismételte, hogy csak semmi finomkodás: Ha kell, akkor szanaszét kell verni a pofájukat.

https://444.hu/2017/05/07/bayer-zsolt-a-taknyukon-es-a-verukon-rangatna-ki-a-civileket-a-parlamentbol

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 21:16:53 57

volner "úr" nemrég beszélt meglehetősen provokativ módon a hírtv-be  a betyár seregről.

Milyen küzdősportokban járatosak, vannak köztük volt katonák, rendőrök, légiósok ...

Mi a kis f....t akar ez tahó?

Magyar üsse a MAGYART?

KBSZTT KCSG!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!