Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018-12-17 15:07:47 97

Egy óvónőképző főiskolán szinte semmi követelmény nincs. A felvételi is umtatta. Ezek az óvónő-jelöltek a négy év során éjt nappallá téve a pasizással vannak elfoglalva, és mind gazdag férjet akar magának fogni.

 

Aki oda képtelen állami hallgatóként bejutni, és fizetős diák ott, az alighanem retardált.

 

Ez nem a részecskefizika- vagy a geofizika-szak.

Előzmény:
ThoorPapi Creative Commons License 2018-12-17 15:04:09 96

Szerintem elég normálisan lehet élni, csak ugye itt az internet és mindenki álmodozik és kurva nagyok lettek az igények. Mindenkinek joga van. Kötelessége nincs.

Ez az idézett munkáslevelező, marxista kapukat dönget. 
Az, hogy "normálisan" lehessen élni, az csak és kizárólag az igényektől függ és relatív.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!