Keresés

Részletes keresés

ThoorPapi Creative Commons License 2018-12-17 15:04:09 96

Szerintem elég normálisan lehet élni, csak ugye itt az internet és mindenki álmodozik és kurva nagyok lettek az igények. Mindenkinek joga van. Kötelessége nincs.

Ez az idézett munkáslevelező, marxista kapukat dönget. 
Az, hogy "normálisan" lehessen élni, az csak és kizárólag az igényektől függ és relatív.

 

 

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018-12-17 15:01:29 95

Az EU-csatlakozási népszavazás kampányában az SZDSZ nyomatta a populista demagóg dumát, hogy pár év, és utolérjük a sógorokat.

 

"Te is nyithatsz cukrászdát Bécsben, te is lehetsz grafikus Párizsban, ismét három tengerünk lesz."

A hozzászólás:
ThoorPapi Creative Commons License 2018-12-17 14:58:57 94

De ez nem a kormányon múlik. Hülye volt aki elhitte, hogy itt valaha nyugati életszínvonal lesz. Pont a nyugat miatt nem lesz az.

Mindenki csak követel, kurva nagyok az igények. Tessék lejjebb venni az igényekből és mindjárt élhetőbb lesz mindenkinek a személyes élete.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-16 11:30:23 -

https://civilhetes.net/egy-olvasoi-level?fbclid=IwAR14yO3VzJyb_plPZ58KQ3Is-78gjqjuOo-GJwdvf67PnM_0U_nwJ0dgpgY

 

 

????!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!