|
|
|
|
 |
Kód 001
2018-12-17 10:39:41
|
91
|
Te nem olvasod a topikban a Fidesz tudatú hívek megnyilvánulását?
NOS, történtesen nekem már közölte az 3gyik, hogy a kritikán al 'kiiratkoztam a nemzetböl'.
Ugye nem csodálkozol, ha a birkázásod nem rólam szól? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-17 10:36:19
|
90
|
Ugye nem sértődsz meg, amikor lebirkáznak az ilyenekért? |
|
Előzmény:
 |
Kód 001
2018-12-17 10:32:51
|
89
|
Balliberális, Soros ügynök, migránpárti.
Tasak a szokásos.
(régi zsargon szerint a nép ellensége, befurakodott imperialista ügynök. A címke változik, a módszer maradt.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|