|
|
|
|
 |
nagyanyo5:0
2018-12-17 11:00:50
|
45
|
Indiánoknak rezervátumban a helyük:))))) |
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 10:57:29
|
44
|
Valóban keresztény a karácsony, de ezért fölösleges buta topikokat nyitogatnod. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-17 10:33:58
|
43
|
Kedves egészségedre!
Boldog keresztény karácsonyt!
Zsótival, dojcstomival, és a többi IQhuszárral!
Összenő, ani összetartozik. |
|
Előzmény:
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 09:58:52
|
42
|
Csacsi vagy. Én sosem titkoltam, hogy Zsóti kiválóan fogalmaz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|