Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018-12-17 11:00:50 45

Indiánoknak rezervátumban a helyük:)))))

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 10:57:29 44

Valóban keresztény a karácsony, de ezért fölösleges buta topikokat nyitogatnod.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 10:33:58 43

Kedves egészségedre!

Boldog keresztény karácsonyt!

Zsótival, dojcstomival, és a többi IQhuszárral!

Összenő, ani összetartozik.

Előzmény:
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 09:58:52 42

Csacsi vagy. Én sosem titkoltam, hogy Zsóti kiválóan fogalmaz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!