Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 09:58:04 41

1 hp az mindig csak hp marad.

 

 

És mégis szóba állunk veled, mert az ádventi időszak pont alkalmas arra, hogy az ilyen hp-kat is felkarolja valaki:))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 09:55:34 39

Kb eddig tartott a terézanyaságod.

Ennyit az érvrendszeredről.

1 hp az mindig csak hp marad.

Tüllben is, gumicsizmában is.

 

Előzmény:
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 09:52:31 37

Miért vagy meglepve provó, hogy végül a neveden neztek? Erre hajtottál úgyis:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!