|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 09:58:04
|
41
|
1 hp az mindig csak hp marad.
És mégis szóba állunk veled, mert az ádventi időszak pont alkalmas arra, hogy az ilyen hp-kat is felkarolja valaki:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-17 09:55:34
|
39
|
Kb eddig tartott a terézanyaságod.
Ennyit az érvrendszeredről.
1 hp az mindig csak hp marad.
Tüllben is, gumicsizmában is.
|
|
Előzmény:
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 09:52:31
|
37
|
Miért vagy meglepve provó, hogy végül a neveden neztek? Erre hajtottál úgyis:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|