Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 09:57:13 40

Mondom.

Nem sokáig tartott ki az álarcod.

A hozzászólás:
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 09:55:24 38

Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot

 

 

 

 

Zsóti általában tűpontosan megnevezi, hogy mit képviseltek. Nyilván beletrafált, különben nem nyígnál miatta ennyire:))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 09:15:07 34

Nézd mucikám!

Ha kicsit elmélyedsz az a nyájatok alábbi írásaiban, akkor max azt kérheted számon rajtam, h miért nem küldelek benneteket erre + arra.

Melyik oldal "gecizik" itt?

A tiéd.

 

Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot, ahogy Volner fenyegetőzése a betyár sereggel se kapott tőletek kritikát.

Mindkét bugajakab nyíltam uszít, gyülöletkelt, de szavatok sincs erre.

Akkor ne akarj engem kiokosítani, + helyre tenni.

Menjel szépen bekemenetelni, cöfögni!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!