|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 09:57:13
|
40
|
Mondom.
Nem sokáig tartott ki az álarcod. |
|
A hozzászólás:
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 09:55:24
|
38
|
Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot
Zsóti általában tűpontosan megnevezi, hogy mit képviseltek. Nyilván beletrafált, különben nem nyígnál miatta ennyire:)) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-17 09:15:07
|
34
|
Nézd mucikám!
Ha kicsit elmélyedsz az a nyájatok alábbi írásaiban, akkor max azt kérheted számon rajtam, h miért nem küldelek benneteket erre + arra.
Melyik oldal "gecizik" itt?
A tiéd.
Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot, ahogy Volner fenyegetőzése a betyár sereggel se kapott tőletek kritikát.
Mindkét bugajakab nyíltam uszít, gyülöletkelt, de szavatok sincs erre.
Akkor ne akarj engem kiokosítani, + helyre tenni.
Menjel szépen bekemenetelni, cöfögni!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|