Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 09:55:34 39

Kb eddig tartott a terézanyaságod.

Ennyit az érvrendszeredről.

1 hp az mindig csak hp marad.

Tüllben is, gumicsizmában is.

 

A hozzászólás:
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 09:52:31 37

Miért vagy meglepve provó, hogy végül a neveden neztek? Erre hajtottál úgyis:)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 09:15:07 34

Nézd mucikám!

Ha kicsit elmélyedsz az a nyájatok alábbi írásaiban, akkor max azt kérheted számon rajtam, h miért nem küldelek benneteket erre + arra.

Melyik oldal "gecizik" itt?

A tiéd.

 

Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot, ahogy Volner fenyegetőzése a betyár sereggel se kapott tőletek kritikát.

Mindkét bugajakab nyíltam uszít, gyülöletkelt, de szavatok sincs erre.

Akkor ne akarj engem kiokosítani, + helyre tenni.

Menjel szépen bekemenetelni, cöfögni!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!