|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:30:15
|
20
|
Nezd el nekem, h épp ugyanúgy általánosítok, mint ahogy nektek is minden tüntető "lump, bűnöző", stb., stb. ...
Egy alomból valók vagytok. |
|
A hozzászólás:
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 08:27:39
|
19
|
Értelmes, tárgyilagos hozzászólások. Nem csoda, hogy nem értetted egyiket se. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:10:36
|
15
|
Aha!
A ti "korrekt fórumozási szokásotok" az itteni 0., és 1. hsz-ben tökéletesen le van vezetve.
Sakk!
Matt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|