Keresés

Részletes keresés

Q.E.D. Creative Commons License 2018-12-17 08:43:15 25

Mert hogyan kellene számolni a szabadnapot? És ha ennyire szar, miért nem megy máshová? Győrben válogatni lehet a munkahelyek között.

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 08:30:34 21

engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.

 

 

 

 

Megfelelő szervezés, profi politikusok nélkül ez csak egy össze-vissza szaladgáló frusztrált társulat marad.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 08:27:14 18

Nem várhatom el tőled, h elhidd, de engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.

Van ismerősöm az Audiban, szép kis történetei vannak a túlmunkáról és a kompenzációról, ami eleve nem pénz, hanem szabadnap, persze 1/1-ben számolva, ami a világ szégyene.

Ezeket a dolgokat, mintha ti fel sem fognátok!!

Előzmény:
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-17 08:21:21 17

Ezek ugyan úgy mint a határt támadó migráns csőcselék, nőket tolnak előre .......bújnak a nők háta mögé.

 

.....................

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!