|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:27:14
|
18
|
Nem várhatom el tőled, h elhidd, de engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.
Van ismerősöm az Audiban, szép kis történetei vannak a túlmunkáról és a kompenzációról, ami eleve nem pénz, hanem szabadnap, persze 1/1-ben számolva, ami a világ szégyene.
Ezeket a dolgokat, mintha ti fel sem fognátok!! |
|
A hozzászólás:
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 08:21:21
|
17
|
Ezek ugyan úgy mint a határt támadó migráns csőcselék, nőket tolnak előre .......bújnak a nők háta mögé.
.....................
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|