|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 08:27:39
|
19
|
Értelmes, tárgyilagos hozzászólások. Nem csoda, hogy nem értetted egyiket se. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:10:36
|
15
|
Aha!
A ti "korrekt fórumozási szokásotok" az itteni 0., és 1. hsz-ben tökéletesen le van vezetve.
Sakk!
Matt! |
|
Előzmény:
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 08:08:25
|
14
|
Esetleg kipróbálhatnád, milyen a korrekt fórumozás. Érvek, meg ilyenek, és nem azzal pörgeted a topikodat, hogy a belátogatóknak beszólogass. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|