|
|
|
|
 |
King_of_Giants
2018-12-18 23:40:22
|
83
|
Szél akik voltak már minden pártban"
Fönököd csak egy párt vezére volt, de annyit forgolódott a liberáltaktol a jobboldalig, hogy egy szélkakas is megirigyelhetné |
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:07:53
|
13
|
TrOllie, felőlem szivárványos mögé is állhatnak, ha ezen múliķ, h a narancsosok menjenek a lecsóba. |
|
A hozzászólás:
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 08:05:16
|
9
|
Ezért állnak ott ahol. Nem veszik észre , hogy lumpenekkel nem lehet ellenzéket csinálni. Kiröhögik magukat, így
Bruhahahaha

Momentumos zászló mögött Hadházi , Szél akik voltak már minden pártban.....holnap milyen zászló mögött vonulnak ?
Bruhahaha |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:00:06
|
7
|
És trOllie is beáll bé zsé sorába ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|