Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018-12-17 08:06:33 12

Így igaz:)))) Azon drukkolok, hogy legalább Szilveszterig tartson ki és annál biztosabb az ep választási győzelmünk:))))

Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-17 08:06:30 11

Igen , ez a pontos látlelet. Szánalmasak.

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 08:05:34 10

Trollpehelymuci, ezekre én se.

Behívnám putyint.

Már így is a gyarmata vagyunk.

A hozzászólás:
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 08:02:14 8

Nem értik meg, hogy egy normális átlagember még akkor se bízná ezekre az ország irányítását, ha egyébként utálja Orbánt, mint a xart.

Előzmény:
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-17 07:56:59 5

Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?

Hahahaha

 

 

...................

 

Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!