|
|
|
|
 |
nagyanyo5:0
2018-12-17 08:06:33
|
12
|
Így igaz:)))) Azon drukkolok, hogy legalább Szilveszterig tartson ki és annál biztosabb az ep választási győzelmünk:)))) |
|
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 08:06:30
|
11
|
Igen , ez a pontos látlelet. Szánalmasak. |
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:05:34
|
10
|
Trollpehelymuci, ezekre én se.
Behívnám putyint.
Már így is a gyarmata vagyunk. |
|
A hozzászólás:
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 08:02:14
|
8
|
Nem értik meg, hogy egy normális átlagember még akkor se bízná ezekre az ország irányítását, ha egyébként utálja Orbánt, mint a xart. |
|
Előzmény:
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 07:56:59
|
5
|
Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?
Hahahaha
........... ........
Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|