|
|
|
|
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 08:05:16
|
9
|
Ezért állnak ott ahol. Nem veszik észre , hogy lumpenekkel nem lehet ellenzéket csinálni. Kiröhögik magukat, így
Bruhahahaha

Momentumos zászló mögött Hadházi , Szél akik voltak már minden pártban.....holnap milyen zászló mögött vonulnak ?
Bruhahaha |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:00:06
|
7
|
És trOllie is beáll bé zsé sorába ... |
|
Előzmény:
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 07:56:59
|
5
|
Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?
Hahahaha
........... ........
Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|