Keresés

Részletes keresés

Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-17 08:05:16 9

Ezért állnak ott ahol. Nem veszik észre , hogy lumpenekkel nem lehet ellenzéket csinálni. Kiröhögik magukat, így

Bruhahahaha

 

 

 

Momentumos zászló mögött Hadházi , Szél akik voltak már minden pártban.....holnap milyen zászló mögött vonulnak ?

Bruhahaha

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 08:00:06 7

És trOllie is beáll bé zsé sorába ...

Előzmény:
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-17 07:56:59 5

Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?

Hahahaha

 

 

...................

 

Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!