Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018-12-17 08:02:14 8

Nem értik meg, hogy egy normális átlagember még akkor se bízná ezekre az ország irányítását, ha egyébként utálja Orbánt, mint a xart.

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 08:00:06 7

És trOllie is beáll bé zsé sorába ...

Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 07:58:47 6

Nem nagy művészet idevarázsolni.

Keress gyorsan vmit róla.

Pl amikor a teriblek szopkodja!!

A hozzászólás:
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018-12-17 07:56:59 5

Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?

Hahahaha

 

 

...................

 

Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 03:43:23 -

Tudva levő  h bajer zsóti kinek a szócsöve.

Ki helyett mondja ki a tutit.

Ki az, aki így nem meri, akin keresztül tesztel, üzen.

 

Békemenet lesz?

Ellentünti lesz?

Újabb hazugság-kampány lesz?

 

Az már kiderült, h betyár sereg nem lesz.

Akkor cöf cöf cöf cöf lesz.

 

És még mi lesz zsóti?

Pelenkában, vagy anélkül?

TEK-kel, vagy anélkül?

 

Karácsony előtt, vagy a két ünnep között?

Te álszent patkány!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!