|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2018-12-17 08:02:14
|
8
|
Nem értik meg, hogy egy normális átlagember még akkor se bízná ezekre az ország irányítását, ha egyébként utálja Orbánt, mint a xart. |
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 08:00:06
|
7
|
És trOllie is beáll bé zsé sorába ... |
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 07:58:47
|
6
|
Nem nagy művészet idevarázsolni.
Keress gyorsan vmit róla.
Pl amikor a teriblek szopkodja!! |
|
A hozzászólás:
 |
Ollie a Réhm
2018-12-17 07:56:59
|
5
|
Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?
Hahahaha
........... ........
Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-17 03:43:23
|
-
|
Tudva levő h bajer zsóti kinek a szócsöve.
Ki helyett mondja ki a tutit.
Ki az, aki így nem meri, akin keresztül tesztel, üzen.
Békemenet lesz?
Ellentünti lesz?
Újabb hazugság-kampány lesz?
Az már kiderült, h betyár sereg nem lesz.
Akkor cöf cöf cöf cöf lesz.
És még mi lesz zsóti?
Pelenkában, vagy anélkül?
TEK-kel, vagy anélkül?
Karácsony előtt, vagy a két ünnep között?
Te álszent patkány! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|