|
|
|
|
 |
Traubi
2018-12-17 08:46:43
|
26
|
Bayer úr
:DDD
|
|
A hozzászólás:
 |
Ludwygh van der Uexxkhüll
2018-12-17 05:12:55
|
1
|
Bayer nagyon jól csinálja, amit csinál, hiszen a magadfajták fetrengenek, a kardjukba dőlnek, ha látják-hallják őt.
Csak így tovább, Bayer úr!
Te meg továbbra is outsiderként, kandisznóként cöfföghetsz a partvonalról immár kilencedik éve, "medve talp".
Ha így folytatod, 2022-ben nem kétharmadunk, hanem háromnegyedünk lesz. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-17 03:43:23
|
-
|
Tudva levő h bajer zsóti kinek a szócsöve.
Ki helyett mondja ki a tutit.
Ki az, aki így nem meri, akin keresztül tesztel, üzen.
Békemenet lesz?
Ellentünti lesz?
Újabb hazugság-kampány lesz?
Az már kiderült, h betyár sereg nem lesz.
Akkor cöf cöf cöf cöf lesz.
És még mi lesz zsóti?
Pelenkában, vagy anélkül?
TEK-kel, vagy anélkül?
Karácsony előtt, vagy a két ünnep között?
Te álszent patkány! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|