Keresés

Részletes keresés

Traubi Creative Commons License 2018-12-17 08:46:43 26

Bayer úr

 

:DDD

 

 

A hozzászólás:
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018-12-17 05:12:55 1

Bayer nagyon jól csinálja, amit csinál, hiszen a magadfajták fetrengenek, a kardjukba dőlnek, ha látják-hallják őt.

 

Csak így tovább, Bayer úr!

 

Te meg továbbra is outsiderként, kandisznóként cöfföghetsz a partvonalról immár kilencedik éve, "medve talp".

 

Ha így folytatod, 2022-ben nem kétharmadunk, hanem háromnegyedünk lesz.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-17 03:43:23 -

Tudva levő  h bajer zsóti kinek a szócsöve.

Ki helyett mondja ki a tutit.

Ki az, aki így nem meri, akin keresztül tesztel, üzen.

 

Békemenet lesz?

Ellentünti lesz?

Újabb hazugság-kampány lesz?

 

Az már kiderült, h betyár sereg nem lesz.

Akkor cöf cöf cöf cöf lesz.

 

És még mi lesz zsóti?

Pelenkában, vagy anélkül?

TEK-kel, vagy anélkül?

 

Karácsony előtt, vagy a két ünnep között?

Te álszent patkány!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!