|
|
|
|
 |
Törölt nick
2018-12-17 02:22:28
|
84
|
Igen. És ígérem visszafogom magam. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2018-12-17 02:06:43
|
81
|
Én csak annyit kérdeznék a jelen lévő Fideszesektől a mai nap után, hogy valóban annyira nagy követelés, hogy a mindannyiunk adójából fizetett közmédiában ne 4 évente 5 perc erejéig kapjanak beszélgetési időt az ellenzéki politikusok, hanem arányos legyen?
Érhetetlen. Köszönöm, ha valaki Gyurcsány, Soros és migránsok nélkül megmagyarázza ezt nekem! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|