Keresés

Részletes keresés

Kód 001 Creative Commons License 2018-12-16 21:28:17 79

Ez a Fidesz kultúra, vagy kultúrharc része, fideszes maki?

 

Ez a 

 

TI

 

szarotok.

 

"Nemzeti" szar - így tetszik?

 

- nevet-

 

 

A hozzászólás:
Herepessy Creative Commons License 2018-12-16 21:12:01 78

Jó lenne, ha felszednéd a szarodat, büdös szájú.

Előzmény:
Kód 001 Creative Commons License 2018-12-16 19:39:18 77

Igen.

 

MAgyarország erősödik.

 

Alig egymillió balliberális, irigylésre méltó ember menekült már el.

 

Nagy a jólét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!